HAKKIMIZDA


Gölcük Süt Ürünleri 1972 yılında Mustafa Yiyen tarafından İzmir Deri Tulum Peyniri, Lor Peyniri üretmek üzere, İzmir Ödemiş Gölcük Yaylası’nda küçük bir imalathane olarak kurulmuştur.
1982 yılında İzmir Ödemiş zeytinlik kasabasında 1.860 m²’lik alan üzerine 5 bölüm imalathaneden oluşan tesisinde üretime devam etmiştir. 1994 yılında ürün yelpazesini genişleterek Naturel Kaşar, Beyaz Peynir, İzmir Tulumu’nun üretimine başlamıştır.
2007 yılında 12.500 m²’lik arazi içine 8.250 m² kapalı alan olan, içerisinde son teknoloji, üretim ve paketleme tesislerini kurarak avrupa standartlarında çağın gereksinimlerine uygun olarak üretime geçmiştir.
Fabrikamız günlük 260 ton süt işleme kapasitesine sahiptir.
Kurulduğu bölge ve Türkiye için üzerine düşeni layık bir şekilde yapmaya çalışan firmamız, yerel ve ulusal marketler, şarküteri gruplarına ürün satışına başlayarak %10 üretimini yurt dışına ihraç etmeye başlamıştır.
Hedefimiz, her zaman en kaliteli üretimi müşteri odaklı pazarlama anlayışıyla yurt içi ve yurt dışı pazara sunmaya ve peynirin en doğal ve en lezzetli şekilde insanlara ulaştırmaya devam etmektedir.SERTİFİKALARIMIZ